Firma | EUVIC Energia

Jesteśmy firmą, w której młody, otwarty na nowe wyzwania zespół łączy entuzjazm z doświadczeniem ekspertów branżowych.

EUVIC Energia skutecznie konkuruje na rynku Utilities wdrażając produkty oparte o nowoczesne modele biznesowe. EUVIC Energia zajmuje się realizacją projektów informatycznych dla sektora usług energetycznych, gdzie szczególnie ważną rolę pełnią Dystrybutorzy i Sprzedawcy mediów. Misją spółki jest dostarczanie efektywnych rozwiązań pozwalających na rozwój biznesu naszych Klientów. Stawiamy na automatyzację, skalowalność oraz prostotę narzędzi IT.

EUVIC Energia to 35 osobowy zespół specjalistów IT. Analitycy, projektanci i programiści na co dzień mają kontakt z wiedzą ekspertów Sektora Utilities. Doświadczenie branżowe a także znajomość nowoczesnych technologii informatycznych pozwala nam na sprawne tworzenie nowatorskich aplikacji, wspierających procesy biznesowe naszych Klientów.

EUVIC Energia jest członkiem Grupy Technologicznej EUVIC.

Członkowie zespołu

Andrzej Szopa, Prezez Zarządu
Andrzej Szopa | Prezes Zarządu

Pracuje w branży energetycznej od ponad 25 lat. Przed 10 ostatnich lat pełnił funkcję Chief Executive Officer w Euvic Energia, gdzie zajmuje się realizacją projektów informatycznych dla sektora usług energetycznych.

+48 605 436 505 andrzej.szopa@euvic.pl

Zofia Wawrzyczek, Expert Utilities
Zofia Wawrzyczek | Expert Utilities

Projektuje i wdraża złożone systemy informatyczne dla branży energetycznej. Zajmuje się architekturą rozwiązań biznesowych ze specjalnością w systemach bilingowych, ERP, CRM. Pomysłodawczyni i wspólniczka EUVIC Energia.

+48 665 116 559 zofia.wawrzyczek@euvic.pl

Krzysztof Gdula, Expert Utilities
Krzysztof Gdula | Expert Utilities

Związany z branżą elektroenergetyczną od 40 lat. W Euvic Energia od 8 lat, zajmuje się bieżącą analizą aktów prawnych dotyczących zagadnień technicznych i podatkowych powiązanych z systemem billingowym.

krzysztof.gdula@euvic.pl

Marcin Stronczek, Project Manager
Marcin Stronczek | Project Manager

Prowadzę projekty informatyczne, wśród których znajdują się te związane z energetyka. W Euvic Energia odpowiadam za zarządzanie portfelem projektów, współpracą z klientem oraz wsparciem zespołu developerskiego.

+48 667 669 887 marcin.stronczek@euvic.pl

Ewa Kasza, Analityk biznesowy
Ewa Kasza, Analityk biznesowy

Identyfikuje potrzeby biznesowe klientów, przenosi wymagania na projekty wdrażanych rozwiązań. Od blisko 10 lat dba o jakość naszych Systemów i satysfakcję użytkowników.

ewa.kasza@euvic.pl